Naše služby

Nabízíme široký sortiment profesionálních služeb v automobilovém průmyslu postavených na dlouholetých zkušenostech.

Olejový servis

Olejový servis

Nabízíme výměnu oleje v motorech a automatických převodovkách včetně proplachu. Používáme kvalitní motorové oleje značky Castrol a originální převodové oleje od výrobce převodovek.

Pneuservis

Pneuservis

Používáme kvalitní zouvačku s ramenem a laserovou vyvažovačku značky Borten, která zajistí přesné vyvážení kola a zouvání bez poškození disků.

Plnění a servis klimatizací

Plnění a servis klimatizací

Provádíme servis a plnění a desinfekce klimatizací profesionálním nářadím a to jak starším plnivem typu R134A tak i novějším typu 1234YF.

Výměna rozvodů

Výměna rozvodů

Měníme rozvody a to jak řemenové tak řetězové u většiny typů aut. Používáme obvykle originální díly nebo po domluvě náhrady originální kvality.

Kódování jednotek

Kódování jednotek

Provádíme kódování jednotek u většiny typů automobilů. Vlastníme speciální diagnostiky pro většinu typů vozů. Specializujeme se ale hlavně na VW group (Audi, VW, Škoda, Seat).

Parametrizace jednotek

Parametrizace jednotek

Provádíme parametrizace jednotek u značek Audi, VW, Škoda, Seat. Smysl parametrizace je, že při výměně nebo upgrade jednotky je nutné u novějších vozů jednotky přizpůsobit kompletnímu typu a konfiguraci.

Pokročilá diagnostika

Pokročilá diagnostika

Umíme diagnostikovat profesionálními nástroji chyby motorů, převodovek, i dalších součástí a řídících jednotek v autě. Pokročilá diagnostika je základ zdařilé opravy.

Upgrade software

Upgrade software

Zabýváme se i upgradem software/firmware řídících jednotek pokročilými nástroji. Specializujeme se na značky Audi, VW, Škoda, Seat.

Upgrade navigací

Upgrade navigací

Umíme aktualizovat různé typy navigací u koncernu VW, Audi, Škoda a aktivovat funkce jako Carplay, Android auto, dále umíme v menu infotainmentu zviditelnit různé dodělávané funkce.

Jsme zvyklí z IT oboru, který je nejrychleji se rozvíjejícím odvětvím, každý den se učit nové věci. Nebojte se nás tedy zeptat, jestli neumíme vyřešit i ten Váš problém. Vaše potřeby jsou naší výzvou!

Ing. Tomáš Šteffl
Manažer servisu

Hledáte něco takového ?
Nebojte se nás kontaktovat